Diemžēl tiek atceltas 12.-13. jūnijā plānotās autokrosa un folkreisa sacensības Brenguļu autotrasē

Diemžēl tiek atceltas 12.-13. jūnijā plānotās autokrosa un folkreisa sacensības Brenguļu autotrasē.
 
LAF Krosa komisijas, autokrosa disciplīnas virzītājs Arnis Odiņš: "Brenguļu posmus 12. un 13. jūnijā plānojām ar mērķi būt gataviem situācijā, ja valstī līdz ar jūnija iestāšanos tiks dota pārliecinoša zaļā gaisma sportam un tā rīkošanai."
 
"Taču šā brīža lēmumi, lēmumu projekti un sarunas, kas dzirdamas no valsts vadības puses, neļauj ne pilnvērtīgi sagatavoties sacensību rīkošanai, ne izprast tās prasības, kuras varētu būt spēkā jūnija vidū - pirms un pēc piesauktā 15. jūnija."
 
"Zinām, ka paredzēta sēde 7. jūnijā, kas varētu viest skaidrību, taču tās jau būs tikai dažas dienas pirms plānotās sacensības. Tas ir par maz, par vēlu. Turklāt viena no versijām ir, ka, ja sacensības varēs rīkot, tad tikai sportistiem vecumā no 14 gadiem. Tas būtu trieciens Mini bagiju un Junior Xtreme klases braucējiem un komandām."
 
"Turklāt nesaprotami ir arī plāni attiecībā uz vakcinētiem, nevakcinētiem, izslimojušiem sacensību dalībniekiem, pietiks vai nepietiks tikai ar veiktu Covid-19 testu... Pārāk daudz nezināmā, lai šādos apstākļos rīkotu Latvijas čempionāta statusa sacensības. Taču kopā ar Krosa komisijas padomi strādāsim, lai čempionāts un citi seriāli varētu notikt pirmajā iespējamajā brīdī!"
 
Cerībā uz sapratni,
AXLatvia komanda
01.06.2021