Iespēja pieteikt dalību FIA Motoru sporta spēļu krosa disciplīnām

Šogad, no 23. līdz 27. oktobrim, Valensijā, Spānijā norisināsies Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) rīkotās Motoru sporta spēles. 2022. gada pasākumā piedalījās 463 autosportisti no 72 valstīm, Latvijas sportistu izlase spēlēs ieguva augsto 6. vietu. Krosa disciplīnu pārstāvēja Reinis Nitišs, startējot Cross Car Sr kategorijā.

AXLatvia aicina autokrosa sportistus iepazīties ar piedāvātajām krosa disciplīnām – Cross Car Junior (13-16 gadi)Cross Car Senior(16+ gadi) un Cross Car Eco (8-12 gadi).

Plašāka informācija par dalības maksām un licenču veidiem -https://www.fiamotorsportgames.com/images/documents/document_file_556.pdf


Cross Car JuniorCross Car Senior kategorijās dalībnieki var pieteikties gan ar savu kroskartu, gan to īrēt – aptuvenās īres izmaksas ir 4000 EUR – 5000 EUR (iekļauta kroskarta īre, mehāniķa darbs, degviela un riepas). 
 
Cross Car Eco kategorijā kroskartu piešķirs FIA  kopējā summa par dalības maksu un īri varētu būt aptuveni 1000 EUR.

Autokrosa braucējikuri ir ieinteresēti pieteikties vai vēlas uzzināt plašāku informāciju aicināti sazināties ar LAF Krosa komisijas vadītāju Reini Lilienšteinu - [email protected].
07.06.2024