Nedēļas nogalē Brenguļu trases arēnā sacentīsies Latvijas autokrosa un folkreisa braucēji

Šajā nedēļas nogalē, 21.-22. augustā, Brenguļu autotrasē pulcēsies Latvijas autokrosa un folkreisa braucēji. Dalībnieku skaits nemainīgi augsts, ap 140. Trasi iecienījuši skatītāji, jo tās unikālā iezīme ir arēnas tipa novietojums, ikvienā skatītāju zonā iespējams redzēt visus trases līkumus un spraigās cīņas tajos.

Sportisti sacentīsies trīs ieskaitēs. 21. augustā norisināsies Folkreisa vasaras kauss un LAF Krosa komisijas kauss, bet 22. augustā Latvijas autokrosa čempionāta un kausa posms. Dalībnieku skaits nemainīgi augsts, sestdienas sacensībās Brenguļu autotrasē uz starta 77 folkreisa un amatieru krosa dalībnieki, bet svētdien 63 autokrosa braucēji.

Arnis Odiņš, Brenguļu sacensību rīkotājs: “Brenguļu autotrases komanda joprojām gatavo visu, lai šīs nedēļas autosporta pasākumsbūtu baudāms gan pašiem sportistiem, gan skatītājiem. Redzot dalībnieku sastāvus, intrigas kopvērtējumos, domāju, ka Brenguļos vērosim sīvas cīņas, jo tepat aiz stūra jau sezonas izskaņa. Zināms, ka krosā vēlme sasniegt augstāko goda pjedestālu ir jau posmu pirms sezonas noslēguma, nāksies pacīnīties ikvienam!”